Zlodeji ukradli mobily za 1450€ – Bratislava

V súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže sa policajti riaditeľstva PZ v Bratislave III obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb mužského pohlavia na priložených fotografiách.

Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámy páchateľ dňa 09.06.2016 v čase krátko pred 15.15 h v priestoroch predajne mobilného operátora v obchodnom centre na Vajnorskej ulici v Bratislave odcudzil 2 ks mobilných telefónov. Poškodenej spoločnosti bola krádežou spôsobená škoda vo výške cca 1450,-€.

Popis osôb: 1) Osoba mužského pohlavia, stredného veku, zavalitej postavy, vo veku do 40 rokov, vysoký 175 – 185 cm s tetovaním na pravej ruke. Oblečené mal trojštvrťové tmavé nohavice, tričko s krátkym rukávom – potlač na prednej strane, obuté mal tmavé tenisky, na hlave mal tmavú šiltovku, a okuliare. Muž mal palicu pre podporu pri chôdzi a cez plece mal malú tmavú tašku.


2) Osoba mužského pohlavia, stredného veku, zavalitej postavy, vo veku do 35 rokov, vysoký 175 – 185 cm. Oblečené mal krátke tmavo – biele nohavice so vzorom hviezdy a s číslicami, biele tričko s krátkym rukávom s potlačou na prednej strane, tmavé tenisky s troma bielymi pruhmi na vnútornej ako aj vonkajšej strane, na hlave mal bielu šiltovku a okuliare.

V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osôb na priložených fotografiách žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.