Zlodeji ukradli kolobežku Nitro Scooters XE120 za 635€ Košice

Žiadosť o pomoc pri zistení totožnosti podozrivých osôb a svedka. Touto cestou si vás dovoľujeme požiadať o zverejnenie fotografií z bezpečnostnej kamery a tým o pomoc občanov pri zistení totožnosti podozrivých osôb a svedka, ktorých zachytila bezpečnostná kamera. Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli zistiť totožnosť podozrivých osôb, resp. svedka, aby to oznámili na ktoromkoľvek policajnom útvare, resp. na známom bezplatnom telefónnom čísle 158.

Obvodné oddelenie PZ Košice Západ vedie skrátené vyšetrovanie pre prečin krádeže, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ tým, že v dobe od 21,46 h do 23,37 h dňa 8.11.2016 z chodby na poschodí bytového domu na Brigádnickej ulici v Košiciach nezisteným spôsobom bez použitia násilia odcudzil voľne položenú elektrickú čierno-červenej farby. Majiteľke bola krádežou spôsobená škoda vo výške 635 eur.

Popis podozrivých osôb:

Kamerový záznam monitorujúci výťah a vchod do obytného domu zachytil podozrivú osobu uvedeného skutku. Jednou z podozrivých osôb je osoba nezisteného veku (foto č. 1 a 2), ktorá má strednú postavu vysokú približne 165 až 175 cm, na sebe mala oblečenú šedú bundu s výšivkovým vzorom v hornej časti predných dielov bundy, na hlave kapucňu a šiltovku, športové nohavice tmavej farby, športovú obuv tmavej farby, na rukách mala rukavice s modrými a zelenými prvkami.

Druhá podozrivá osoba (foto č. 3 a 4) mala oblečený pánsky kabát modrej farby s kapucňou, nohavice tmavej farby a športové topánky s bielou podrážkou.

Na foto č. 5 sa nachádza osoba svedka, ktorý mohol podozrivé osoby vidieť.