Zlodeji ukradli dva mobily za 900€

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV vyšetrujú prečin krádeže a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení troch neznámych osôb na priložených fotografiách. Podľa doterajších informácií k prečinu krádeže došlo dňa 26.11.2016 v čase poludnia v jednej z predajní obchodného domu so sídlom na ulici Staré Grunty v Bratislave. Krádežou 2 ks mobilných telefónov vznikla poškodenej spoločnosti škoda vo výške 900,-€.

Popis osôb:
1) Osoba mužského pohlavia strednej postavy v zdanlivom veku 35 – 40 rokov, vysoký cca 180 cm, s krátkymi čiernymi vlasmi a bradou, oblečenú mal károvanú košeľu a čiernu kabátovú bundu. Muž komunikoval lámavou slovenčinou.

2) Osoba mužského pohlavia strednej postavy v zdanlivom veku 25 rokov, vysoký cca 180 cm s nakrátko ostrihanými čiernymi vlasmi, oblečenú mal tmavú bundu. Muž komunikoval lámavou slovenčinou.

3) Osoba ženského pohlavia strednej postavy v zdanlivom veku 40 rokov, vysoká cca 160 cm, s dlhými blond vlasmi a okuliarmi, oblečený mala čierny kabát.

V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osôb na priložených fotografiách žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.