Zlodeji kradli v reštaurácii – Bratislava

Polícia v súvislosti s objasňovaním majetkovej trestnej činnosti pátra po totožnosti osôb na priložených fotografiách 

V súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb mužského pohlavia na priložených fotografiách.

Ku krádeži došlo podľa doterajších informácií dňa 17.01.2017 v čase od 15.50 hod – 16.30 hod v priestoroch prevádzky reštaurácie na Zálužickej ulici. Krádežou peňaženky z bundy poškodeného muža s obsahom osobných dokladov, platobných kariet a finančnej hotovosti, bola spôsobená škoda vo výške 1.100,-€.

Popis osôb:1) Osoba mužského pohlavia strednej postavy, v zdanlivom veku 40 – 45 rokov, vysoký cca 180 cm, nosí okuliare, bez vlasov, oblečené mal modré rifle, šedý sveter s tmavým šálom.

2) Osoba mužského pohlavia plnoštíhlej postavy v zdanlivom veku 50 – 55 rokov, vysoký cca 170 cm, prešedivené vlasy, oblečenú mal čiernu vetrovku so svetlo hnedým šálom, modré rifle.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na fotografiách, k jej súčasnému pohybu, či pobytu, oznámte na čísle polície 158 alebo tak môžete urobiť osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.