Zlodej vykradol banku – Bratislava

 

Lúpež v pobočke banky, policajti po páchateľovi intenzívne pátrajú

Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II pátrajú po páchateľovi dnešného lúpežného prepadnutia pobočky banky na Komárnickej ulici v Bratislave. Neznámy ozbrojený páchateľ krátkou strelnou zbraňou vošiel do pobočky banky krátko pred 15.30 hod. Tam pod hrozbou zbrane žiadal o vydanie finančnej hotovosti, ktorú mu zamestnankyňa v obave o život a zdravie vydala.

Peniaze vložil dožltočiernej igelitovej tašky. Následne z pobočky ušiel doľava medzi bytovky. Výška škody bude zistená dodatočne. Počas prepadu sa v pobočke nenachádzal žiadenklient, nikto sa nezranil.

K popisu páchateľa: zdanlivý vek muža 35 rokov, vysoký asi 180 cm, chudej postavy, na hlave mal počas prepadu tmavú čiapku, oblečený bol v teplákovej bunde šedo-bielej farby s pásikmi, tepláky šedej farby , okolo vreciek šedý lem –pod pravým vreckom by mal mať dieru. Obuté tenisky po bokoch s červeným pásom.

Ďalšie okolnosti sú predmetom vyšetrovania, vyšetrovateľ PZ začína trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Akékoľvek informácie k páchateľovi, smeru jeho úniku nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.