Zlodej vykradol auto, škoda 7428€ – Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I v súvislosti s vyšetrovaním trestného činu krádeže v mestskej časti Bratislava – Staré Mesto, sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby mužského pohlavia na priložených fotografiách.

Podľa doterajších informácií ku krádeži došlo dňa 15.05.2017 v čase medzi 07.50 – 08.06 hod na Obchodnej ulici v Bratislave. Z priestorov zaparkovaného motorového vozidla zn. Mercedes Vito bola odcudzená kovová pokladnička s finančnou hotovosťou 7 400,- €. Poškodenej spoločnosti bola krádežou spôsobená celková škoda vo výške 7 428,- €

Popis osoby: Osoba mužského pohlavia štíhlej postavy v zdanlivom veku 30 rokov, vysoký cca 180 cm, oblečenú mal čiernu bundu, tmavé nohavice a obuté mal čierne tenisky.

V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osôb na priložených fotografiách žiadame, aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.