Zlodej ukradol tovar za 443€ #patranie #zlodej #Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže v jednom z obchodných domov na Segnerovej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámi páchatelia dňa 01.10.2018 v čase okolo 19:30 hod na predajnej ploche v uvedenom obchodnom dome odcudzili viacero kusov kozmetiky, potravín a alkoholu.

Tento tovar si postupne vložili do kočíka, v ktorom sa nachádzalo dieťa a do tašky, ktorú mali pri sebe a následne prešli bez ich zaplatenia cez pokladničnú zónu. Svojím konaním tak poškodenej spoločnosti spôsobili škodu vo výške cca. 443,- Eur. Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti pátrajú.

Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku. V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci.

Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených záberoch, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 0961 034 922, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.