Zlodej ukradol tovar za 443€ #patranie #zlodej #Bratislava


Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže v jednom z obchodných domov na Segnerovej ulici v Bratislave. Doposiaľ neznámi páchatelia dňa 01.10.2018 v čase okolo 19:30 hod na predajnej ploche v uvedenom obchodnom dome odcudzili viacero kusov kozmetiky, potravín a alkoholu.

Tento tovar si postupne vložili do kočíka, v ktorom sa nachádzalo dieťa a do tašky, ktorú mali pri sebe a následne prešli bez ich zaplatenia cez pokladničnú zónu. Svojím konaním tak poškodenej spoločnosti spôsobili škodu vo výške cca. 443,- Eur. Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti pátrajú.

Policajti v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu pátrajú po osobách, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu tohto skutku. V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci.

Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na priložených záberoch, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 0961 034 922, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdieľaj pátranie: