Zlodej – ukradol peňaženku – Košice

Polícia žiada o pomoc pri zistení totožnosti podozrivej osoby. pachatel-1

Touto cestou si vás dovoľujeme požiadať o zverejnenie fotografií podozrivej osoby, ktoré boli vyhotovené z kamerového záznamu priemyselnej kamery a tým o pomoc občanov pri stotožnení podozrivej osoby. V prípade, ak podozrivú osobu spoznali, aby to oznámili na ktoromkoľvek útvare PZ, resp. na známom telefónnom čísle 158.

Policajti OO PZ Košice Dargovských hrdinov vedú vyšetrovanie pre podozrenie z prečinu zatajenia veci, ktorého sa dopustil doposiaľ nezistený páchateľ tým, že si dňa 3.10.2016 v predajni na Benadovej ulici v Košiciach prisvojil peňaženku s finančnou hotovosťou 250 eur. V peňaženke sa nachádzali aj rôzne poukážky v hodnote 5,50 eur, platobná karta i preukaz poistenca. Peňaženka vypadla poškodenému mužovi do odkladacej zóny pokladne po zaplatení nákupu. Podozrivý muž, ktorý si peňaženku prisvojil, v pokladni platil za poškodeným mužom.

Popis podozrivej osoby: Ide o muža tmavej pleti vo veku asi 30 rokov, čierne vlasy, vysoký asi 175 cm, ktorý mal na sebe oblečenú rifľovú bundu modrej farby a rifle tmavo modrej farby. Vzhľadom na to, že doterajším preverovaním sa polícii nepodarilo stotožniť podozrivú osobu, ktorú nasnímala bezpečnostná kamera, žiadame médiá o zverejnenie