Zlodej ukradol náves s hliníkovým šrotom, škoda 36457€ – Bratislava

Polícia v súvislosti s objasňovaním majetkovej trestnej činnosti totožnosti osoby na priložených záberoch z priemyselných kamier.

V súvislosti s objasňovaním trestného činu podvodu sa policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby mužského pohlavia na priložených záberoch priemyselných kamier.

Podľa doterajších informácií mal doposiaľ neznámy páchateľ dňa 10.10.2016 na Vajnorskej ulici v Bratislave prevziať nákladné motorové vozidlo s návesom naloženým hliníkovým šrotom, ktorý mal následne odviezť na doposiaľ neznáme miesto. Spoločnosti ktorá sa zaoberá recykláciou kovov tak spôsobil škodu vo výške cca 36.457,- €.

Popis osoby: osoba mužského pohlavia, vo veku do 35 rokov, vysoká približne 180 cm, štíhlej postavy, oblečenú mal šedo-modrú bundu, na ktorej mal oranžovú reflexnú vestu, tmavo-modré tepláky s bielymi pásikmi na stehne, čierne tenisky a na hlave mal čiernu šiltovku. Pri komunikácii používa český jazyk.

V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených záberoch priemyselných kamier žiadame, aby sa s nimi obrátili číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.