Zlodej – ukradol hotovosť a mobil za 1035 EUR – Bratislava

Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení zlodeja.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Ku krádeži došlo v rozmedzí od 12.06.2016 v čase od 21.00hod do dňa 13.06.2016 do 08.00hod v jednej z kaviarní v obchodnom centre na Metodovej ulici v Bratislave. Tam dosiaľ neznámy páchateľ z certifikovaného trezoru odcudzil finančnú hotovosť vo výške takmer 735,- €, mobilný telefón v hodnote približne 300,- €, čím poškodenej spoločnosti vznikla škoda vo výške takmer 1.035,-€.


Popis osôb, po totožnosti ktorých polícia pátra: muž zrejme svetlej pleti, vysoký cca 170 cm, chudej postavy, pravdepodobne parochňa so stredne dlhými vlasmi, vek cca 25-28 rokov, oblečené má svetlomodré rifľové nohavice, tmavomodrú mikinou s bielym nápisom na chrbte s kapucňou, má atypickú chôdzu a pri chôdzi kýva hlavou do ľavej strany.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu muža na fotografiách, k jeho súčasnému pohybu, či pobytu, oznámte na čísle polície 158, alebo tak môžete urobiť osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.