Zlodej – ukradol detské bicykle a kolobežku – Bratislava

foto-4
Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri osôb na fotografiách.

Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III objasňujú priestupok proti majetku, ktorého sa mali dopustiť doposiaľ neznámi páchatelia dňa 1.10.2016 v čase od 02:45 hod do 02.50 hod v panelovom bytovom dome na Žarnovickej ulici v bratislavskej Rači. Z neuzamknutej chodby na deviatom poschodí odcudzili 2 ks detských horských bicyklov a kolobežku zelenej farby. Uvedenou krádežou tak spôsobili škodu vo výške približne 250 ,-€.

V súvislosti s objasňovaním tohto prípadu sa policajti obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení troch osôb na fotografiách.

K popisu jednej z osôb, ktorej je vidno do tváre: Ide o muža , ktorého zdanlivý je 20 až 30 rokov, strednej postavy, vysokého asi 165 až 170 cm. Má tmavé vlasy s viditeľnými kútmi. Oblečenú mal bundu svetlej farby, cez ktorú mal cez plece prehodenú čiernu tašku, široké nohavice , obuté tenisky.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť tri osoby na fotografiách, nám oznámte na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

V tejto súvislosti vyzývame občanov, aby si svoj majetok za každých okolností vždy zabezpečili a nenechávali tak príležitosť páchateľom na páchanie majetkovej trestnej činnosti.