Zlodej prepadol záložňu v Bratislave

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II pátrajú po páchateľovi lúpežného prepadnutia záložne nachádzajúcej sa v priestoroch Autobusovej stanice Mlynské Nivy a v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti osoby na priložených záberoch.

Dňa 11.02.2017 vošiel doposiaľ neznámy muž do priestorov záložne v čase okolo 18.00 h, pričom predstieral záujem o kúpu jedného z náramkov. Muž po chvíli vytiahol z vrecka bundy krátku strelnú zbraň a od zamestnankýň záložne vyžadoval vydanie tohto náramku. Zamestnankyne záložne však odmietli mužovi náramok vydať, muž následne z priestorov záložne odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb alebo k poškodeniu priestorov záložne v tejto súvislosti nedošlo.

Popis páchateľa: Podľa súčasných informácií ide muža vo veku približne 30 rokov, vysoký 170 cm, strednej postavy, na hlave mal zimnú čiapku s čiernym nápisom, z pod čiapky mu trčali mierne vlnité hnedé vlasy.

Muž mal optické okuliare s čiernym rámom, oblečenú zimnú bundu modrej farby s kapucňou a červeným logom v oblasti hrudníka. Na nohách mal vychádzkové tenisky tmavomodrej farby s bielou podrážkou. Zvláštne znamenie : mužovi chýbal predný horný zub.

Akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených záberoch, k jeho súčasnému pohybu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.