Zlodej prepadol vinotéku ✷ Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V v súvislosti s vyšetrovaním trestného činu lúpeže pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania krátko pred 16.00 h dňa 18.05.2017 vošiel doposiaľ neznámy páchateľ do priestorov vinotéky na Romanovej ulici v Bratislave. Od zamestnankyne najprv požadoval nablokovanie fľaše vína, následne však vytiahol krátku guľovú zbraň a požadoval vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu z obavy o život a zdravie vydala finančnú hotovosť vo výške 150 ,- €. Páchateľ následne z miesta odišiel, k zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo.

K popisu: – osoba mužského pohlavia, strednej postavy, vysoká približne 180 cm, krátke čierne vlasy. Oblečené mal tmavú bundu a modré rifle.

V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách, žiadame aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.