Zlodej prepadol herňu – PEZINOK

Policajti z Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku vyšetrujú okolnosti lúpežného prepadnutia a v tejto súvislosti pátrajú po totožnosti doposiaľ neznámej osoby mužského pohlavia. Podľa doterajších informácií bolo dňa 24.01.2017 v čase krátko pred 02.00 h vošiel do priestorov jednej z herní na Holubyho ulici v Pezinku a pod hrozbou použitia zbrane požadoval od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Z obavy o svoj život a zdravie mu zamestnankyňa vydala finančnú hotovosť vo výške cca. 3.000 ,- € a páchateľ následne z miesta odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo.

Popis : podľa doterajších informácií ide o osobu mužského pohlavia vysokú približne 180 cm. Oblečenú mal tmavú bundu a tmavé nohavice, bielu šiltovku s nápisom NIKE90, obuté tenisky bielej farby, na rukách biele rukavice. Zvláštne znamenie: osoba má na ľavej ruke neprirodzene zohnuté prsty smerom k zápästiu, pričom po vykonaní akéhokoľvek pohybu sa prsty vracajú do pôvodnej polohy.

Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by pomohli stotožniť osobu na priložených fotografiách nám oznámili na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak urobili osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru.