Zlodej – prepadol banku – Bratislava

Policajti pátrajú po páchateľovi lúpežného prepadnutia jednej z pobočiek stávkovej v druhom Bratislavskom okrese.

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II pátrajú po páchateľovi lúpežného prepadnutia pobočky stávkovej kancelárie, ku ktorému došlo v priebehu včerajšieho rána (dňa 21.8.2016) na Herlianskej ulici.

Podľa doterajších informácií páchateľ ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do priestorov pobočky v čase okolo 08.30 hod a požadoval od tam prítomných zamestnankýň vydanie finančnej hotovosti. Tie mu však odmietli vydať akúkoľvek finančnú hotovosť. Keďže v tom istom do čase do priestorov pobočky následne vošla ďalšia osoba, páchateľ z miesta odišiel na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení.

Popis páchateľa: Podľa súčasných informácií ide o muža vo veku 45 rokov, strednej postavy, vysokého približne 175 – 180 cm, oblečenú mal mikinu s kapucňou výraznej červenej farby so zapínaním na zips, modré rifle, tvár si maskoval bielou šatkou.


Akékoľvek informácie k totožnosti páchateľa a k jeho súčasnému pohybu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.