Polícia pátra po totožnosti osoby

Policajti Obvodného oddelenia PZ Staré Mesto – stred v súvislosti s objasňovaním majetkovej trestnej činnosti pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi majetkovej trestnej činnosti a v tejto súvislosti sa so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na fotografii obracajú aj na verejnosť.

Podľa doterajšieho vyšetrovania malo ku krádeži dôjsť vo večerných hodinách dňa 01.01.2015 v predajni suvenírov na Baštovej ulici v Bratislave. Dosiaľ neznámy páchateľ z pultu pod pokladňou odcudzil čiernu koženkovú peňaženku s finančnou hotovosťou 475,-€.

Poverený príslušník PZ začal v tomto prípade trestné stíhanie vo veci úmyselného prečinu krádeže.

Popis osoby: ide o muža vo veku 40 až 45 rokov, vysokého cca 195 až 205 cm, chudej postavy. Oblečenú mal modrú zimnú bundu s kapucňou, biely sveter s golierom, svetlomodré nohavice, svetlohnedé topánky, na hlave mal modrú čiapku a cez rameno prevesený modro-šedý ruksak.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na fotografiách a objasneniu vyšetrovaného skutku, oznámte na telefónnom čísle 09610 31 705, na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.