Policajti pátrajú po totožnosti muža na záberoch bezpečnostnej kamery

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III v súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže vlámaním pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Podľa doterajších informácií dňa 22.júla 2015 v čase medzi 13.30 – 14.00 prekonal oplotenie jedného z rodinných domov na Jeséniovej ulici v Bratislave a vošiel do garáže situovanej na pozemku. Tam z priestorov zaparkovaného motorového vozidla zn. Mercedes odcudzil 2 ks zväzkov kľúčov, čím spôsobil škodu v doposiaľ presne nezistenej výške. Následne z miesta odišiel na neznáme miesto.

Popis páchateľa: Podľa súčasných informácií ide o osobu mužského pohlavia, vysokú približne 170 cm, vo veku 25 – 30 rokov. Na hlave mal čiapku, oblečené mal tričko bielej farby, nohavice do výšky kolien bledej farby, na chrbte mal ruksak na hlave okuliare.

V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách, žiadame aby sa s nimi obrátili na číslo 0961/33905, bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.