Pátranie – ukradol 33 ks zubných kefiek

Polícia pátra po totožnosti osôb

Policajti Obvodného oddelenia PZ Dúbravka v súvislosti s objasňovaním majetkovej trestnej činnosti pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi prečinu krádeže a so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osôb na fotografiách sa obracajú aj na verejnosť.

Podľa doterajšieho skráteného vyšetrovania dosiaľ neznámy páchateľ dňa 14.12.2014 v čase o 15.00 hod. v jednej z predajní obchodného domu na ulici Pri hrubej Lúke z regálov s dentálnou hygienou odcudzil 33 ks zubných kefiek a 2 náhradné hlavice na elektrické zubné kefky.

Poškodenej spoločnosti tak spôsobil škodu v celkovej výške takmer 360,-€. Bezpečnostné kamery v predajni zaznamenali osoby, ktoré sa v čase spáchania skutku v predajni pohybovali a mohli by významným spôsobom prispieť k objasneniu vyšetrovaného skutku.

Popis osôb
1. ide o muža vo veku 25 až 30 rokov, vysoký približne 170 cm, štíhlej postavy, nakrátko ostrihané vlasy, oblečené mal modré rifle, čiernu mikinu, svetlo-hnedú zimnú bundu, obuté mal čierne tenisky.

2. ide o ženu vo veku 30 až 35 rokov, vysoká približne 168 cm, štíhlej postavy, dlhé hnedé vlasy, oblečenú mala sukňu šedej farby, zelenú košeľu, čierny kabát, obuté mala čierne čižmy a v rukách šedú igelitovú tašku.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osôb na fotografiách a objasneniu vyšetrovaného skutku, oznámte na telefónnom čísle 09610 34805, na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.