Pátranie po zlodejovi, ukradol bicykel

zlodej-bicykel
Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V v súvislosti s objasňovaním prečinu krádeže pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených fotografiách.

Podľa doterajších informácií neznámy páchateľ dňa 07.07.2015 odcudzil doposiaľ nezisteným spôsobom z priestorov podzemných garáží jednej z budov na Einsteinovej ulici, horský bicykel ktorý bol riadne pripevnený o tam nachádzejúci sa stojan na bicykle. Z miesta následne odišiel na neznáme miesto. Uvedeným konaním bola spôsobená celková škoda vo výške 476,- €.

Popis osoby:
osoba mužského pohlavia, vo veku od 25 – 35 rokov, štíhlej postavy, mal tmavé na krátko ostrihané vlasy, na hlave slnečné okuliare. Oblečené mal krátke bledohnedé nohavice, bledohnedé tričko, na nohách biele topánky.

V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách, žiadame aby sa s nimi obrátili na číslo 0961/35 865, bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.