Pátranie po zlodejovi – ukradol bicykel za 1416€ – Bratislava

Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II vyšetrujú okolnosti trestného činu krádeže, k spáchaniu ktorej došlo v poobedných hodinách dňa 23.05.2017 pred vchodom do nákupného centra na Metodovej ulici v Bratislave. Podľa doterajších informácií v čase medzi 16.39 – 17.43 h neznámy páchateľ odcudzil doposiaľ neznámym spôsobom pánsky bicykel zn. Canyon, ktorý bol riadne uzamknutý v stojane na bicykle v blízkosti vchodu do nákupného centra. Krádežou bicykla bola spôsobená škoda v celkovej výške cca. 1.416,94 ,- €.

V súvislosti s vyšetrovaním tohto trestného činu polícia pátra po totožnosti osoby na priložených záberoch priemyselných kamier, ktorá by mohla napomôcť pri objasnení tohto skutku. Opis osoby: – osoba mužského pohlavia vo veku približne 25 rokov, vysoká 180 cm, krátke vlasy tmavej farby. Na tvári mal okuliare so zrkadlovými sklami modrej farby, oblečené mal tričko modrej farby s bielymi nápismi, riflové kraťasy. Na nohách mal tenisky čiernej farby, cez plece tašku čiernej farby.

Akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených záberoch, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu ako aj informácie k odcudzenému bicyklu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, na čísle 09610 32 817, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.