Pátranie po totožnosti muža

Muž neznámej totožnosti komunikoval lámavou angličtinou.

Policajti pátrajú po totožnosti muža Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po totožnosti doposiaľ nestotožneného muža, ktorý bol dňa 09.11.2016 z Jasovskej ulice predvedený na príslušné oddelenie Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V z dôvodu zistenia jeho totožnosti podľa §18 zákona č. 171/1993 Z. z. o Policajnom zbore, pričom jeho totožnosť sa policajtom doposiaľ zistiť nepodarilo.

Ide o osobu mužského pohlavia v zdanlivom veku 40-45 rokov, strednej postavy (cca 85 kg), oválna tvár, svetlo plavé vlasy, modré oči. Osoba viditeľne drží pravé rameno vyššie ako ľavé a na ľavom predlaktí má vyryté znaky. Muž v čase predvedenia mal oblečený zelený kabát s kapucňou, tmavo- modrú bundu s kapucňou, svetlo modré tričko, čierne nohavice a čierne topánky.

Muž neznámej totožnosti komunikoval lámavou angličtinou. V prípade, ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách žiadame, aby sa s nimi obrátili číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.