Pátranie po sexuálnom násilníkovi, útočil v Bánovciach nad Bebravou

Podozrivý NP - pokus sex. násilia, 18.4 Žiadame verejnosť o pomoc pri stotožnení sexuálneho násilníka – Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Bánoviec nad Bebravou v sobotu (dňa 18. apríla) začal trestné stíhanie vo veci zločinu „sexuálne násilie“ v štádiu pokusu.

Neznámy páchateľ v sobotu nad ránom ( o 04.55 hodine) v Bánovciach nad Bebravou na ulici 5. Apríla fyzicky napadol 56-ročnú ženu. Hodil ju na zem, chytil ju medzi nohy a snažil sa jej vyzliecť pančuchy. Ťahal ju po tráve za činžiak.

Žena sa neustále bránila, kričala, kopala, škriabala a útočníka aj niekoľkokrát pohrýzla. Páchateľa vyrušil náhodný okoloidúci muž. Ten následne ušiel na neznáme miesto.

Poškodená žena vyhľadala aj lekárske ošetrenie. Po útoku neznámeho muža utrpela ľahké zranenie a to mierny opuch tváre a nosa, ale bez práceneschopnosti.

Na základe popisu poškodenej ženy, policajti vyhotovili identikit neznámeho páchateľa.

Popis neznámeho útočníka: muž bol 170 až 180 cm vysoký štíhlej, ale svalnatej postavy vo veku asi 30 rokov. Mal na krátko ostrihané blond vlasy. Na sebe mal tmavú teplákovú mikinu s kapucňou.

Na pravej ruke mal mať neznámy muž stopy po hryzení.

Žiadame občanov, ktorí spoznajú podľa indentkitu neznámeho muža, alebo majú akékoľvek informácie k uvedenému skutku, aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158.