Pátranie po nezvestnom 55 ročnom Jozefovi z Humenného

jozef koskovsky Šiel za synom, doposiaľ sa nevrátil – V pondelok / 16.03.2015 / o 20:30 hodine, 46 ročná žena oznámila na Obvodné oddelenie Policajného zboru Humenné nezvestnosť svojho 55 ročného manžela.

Humenčanka uviedla, že manžel v sobotu / 14.3.2015 / asi pol hodinu pred polnocou odišiel z bytu so slovami, že ide za ich synom, ktorý bol v tom čase v nejakom podniku v Humennom. Muž k synovi nedošiel a do dnešného dňa o sebe nepodal žiadnu správu – jeho mobilný telefón je vypnutý. Vzhľadom k tomu, že sa v minulosti nič podobné nestalo, oznamovateľka sa obáva o jeho život a zdravie.

Nezvestný muž je vysoký 180cm, štíhlej postavy, má podlhovastú tvár, šedivé vlasy s plešinou do pol hlavy. Naposledy mal oblečené čierne rifle, pruhovaný sivomodrý sveter a béžovú obojstrannú flanelovú vetrovku. Na nohách mal obuté čierne kožené nízke topánky.

Polícia po mužovi okamžite vyhlásila pátranie,  taktiež bola vykonaná pátracia akcia, do ktorej bolo zapojených 20 policajtov / služby poriadkovej i kriminálnej polície / so služobným psom a 28 hasičov. Počas akcie boli prepátrané oblasti – lesné porasty v katastri zv. Hubková v Humennom, popri rieke Laborec smerom k obci Jasenov ako aj smerom k obci Hažín nad Cirochou a k obci Lackovce.

Následne aj oblasti v lesnom poraste nad sídlisko Pod Sokolejom až k obci Jasenov a obci Chlmec a Ptičie. Taktiež boli vykonané operatívne previerky v meste Humenné. Doposiaľ sa ale nezvestnú osobu nepodarilo nájsť ani zistiť žiadne relevantné skutočnosti ani poznatky.

Polícia vyzýva občanov, ak by mali akékoľvek informácie k hľadanému mužovi, aby to oznámili na ktoromkoľvek policajnom oddelení , alebo na známom telefónnom čísle 158.

R E K L A M A