Pátranie po nezvestnej HORVATHOVA Pamela #Sheffield #Anglicko #RUDŇANY #nezvestná #pátranie

[fruitful_tabs type=“accordion“ width=“100%“ fit=“false“]
[fruitful_tab title=“Policajná výzva pri hľadaní slovenskej tínedžerky z mesta Sheffield, Veľká Británia.“]  Anglická polícia v meste Sheffield vydala nové vyhlásenie, v ktorom sa obracia na verejnosť so žiadosťou o informácie od svedkov ohľadom nezvestnej 16-ročnej dievčiny menom Pamela Horváthová (pôvodom z obce RUDŇANY, okres Spišská Nová Ves) , ktorú naposledy videli pred troma týždňami.

Pamela bola naposledy videná v piatok 21. decembra 2018 v oblasti Staniforth Road, Sheffield a nahlásená na políciu ako nezvestná v pondelok 24. decembra. Napriek intenzívnemu pátraniu a opakovaným, verejným výzvach o informácie, je Pamela naďalej nezvestná a polícii sa ju nepodarilo ju nájsť a postarať sa o jej bezpečnosť.

Detektív Chief Inšpektor Lee Berry, ktorý je za vyšetrovanie prípadu Pamela zodpovedný, povedal:
“Preverili sme niekoľko hlásení, kde bola Pamela údajne videná na rozličných miestach v meste Sheffield. Jedno z posledných miest, kde bola Pamela videná, je nákupné stredisko Meadowhall. Sme vďační každému, kto podal polícii akékoľvek nápomocné informácie ohľadom tohto prípadu nezvestnej Pamely, hlavne tým, ktorí nahlásili miesta, kde ju videli.

Na základe týchto hlásení predpokladáme, že Pamela je v Sheffielde a je v spoločnosti iných ľudí. Napriek tomu už prešli tri týždne odkedy odišla z domu. Prirodzene naše obavy o ňu sa zvyšujú každým dnom, ktorý uplynie bez toho, aby rodinu, alebo niekoho kontaktovala. Naposledy sme urgovali tých, čo poznajú Pamelu aj tých čo možno vedia kde sa nachádza, aby sa skontaktovali s políciou. Znovu opakujeme túto výzvu aj dnes – Pamela má 16 rokov, je ešte stále dieťa, a je nesmierne dôležité, aby ju polícia našla a ubezpečila sa, že je v poriadku.

Na základe informácií, ktoré sme počas tohto vyšetrovania doteraz zhromaždili, máme obavy, že Pamele hrozí nebezpečenstvo, hlavne kvôli jej maloletosti a z dôvodu, že nedošlo k žiadnemu, úspešnému kontaktu.  Aj keď sa domnievame, že hlásenia o Pamele podané polícii sú pravdivé a poukazujú na to, že jej nebolo ublížené, jediný spôsob ako to môžme potvrdiť, je lokalizovať ju a hovoriť s ňou osobne.

Pamela, ak to čítaš práve ty – prosíme ťa aby si sa spojila s políciou. Nemáš sa čoho báť, tvoja rodina a polícia sa o teba bojí a chceme sa len ubezpečiť, že si v poriadku.”

Polícia žiada verejnosť o pomoc, oznámte nám akúkoľvek informáciu alebo volalajte bezodkladne na telefónne číslo (UK) 101, s uvedením jej mena, alebo čísla prípadu 941 z 24 decembera 2018.

Ak máte informácie o nezvestnej a jej kontaktoch na Slovensku, napíšte nám email na info@patranie.sk alebo správu na facebooku
[/fruitful_tab]

[fruitful_tab title=“Renewed appeal to find Sheffield teenager Pamela Horvathova“] Police in Sheffield have issued a further appeal for witnesses and information about the whereabouts of 16-year-old Pamela Horvathova, who was last seen three weeks ago.

Pamela was last seen on Friday 21 December in the Staniforth Road area of Sheffield and was reported missing on Monday 24 December.

Despite extensive searches and repeated public appeals, Pamela remains missing and police have been unable to locate her to ensure she is safe and well.

Detective Chief Inspector Lee Berry, who is overseeing the search for Pamela, said: “In our most recent update to the public, we confirmed that we had been following up several reported sightings of Pamela in Sheffield.

“One of the most recent sightings we’ve had of Pamela was at Meadowhall. We’re very grateful to everyone who has come forward to provide information to help our inquiry, especially those who have reported sightings of her.

“Based on these sightings, we maintain our belief that Pamela is in Sheffield and is in the company of others. However, it is now three weeks since she left her home. Naturally, concerns are increasing with each passing day she fails to make contact.

“In my last appeal, I urged those who knew Pamela and those who may know where she’s staying to get in touch. I want to reiterate that appeal again today – Pamela is 16, still a child, and it’s of vital importance our officers find her so we can make sure she’s alright.

“Based on the information we have gathered to date during this investigation, we do have concerns that Pamela could be at risk, especially because of her young age and the complete lack of contact we’ve had.

“While we do believe the sightings of Pamela are genuine and appear to indicate she’s not been harmed, the only way we can know that for sure is to locate her and speak to her directly.

“Pamela, if you’re reading this – please get in touch with officers. You’re not in trouble, your family and our officers are concerned about you, and we just want to make sure you’re okay.”

Anyone with information is asked to contact police urgently on 101 quoting incident number 941 of 24 December. [/fruitful_tab]

[/fruitful_tabs]