Pátranie po hľadanom #Bratislava #hľadaný #pátranie

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I vyšetrujú okolnosti trestného činu výtržníctva, ku ktorému došlo začiatkom tohto mesiaca v areáli autobusovej stanice v Bratislave.

Doposiaľ neznámy muž dňa 05.06.2018 v čase okolo 15.00 h na prechode pre chodcov pri druhom nástupišti, vyšiel spoza prednej časti tam pristaveného autobusu a bez predchádzajúcej komunikácie fyzicky napadol do oblasti tváre poškodenú ženu. Z miesta následne odišiel na neznáme miesto, pričom žena týmto konaním utrpela zranenia vyžadujúce si lekárske ošetrenie. Na príslušnom útvare Policajného zboru je v súčasnej dobe vedené v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva.

V tejto súvislosti policajti pátrajú aj po totožnosti doposiaľ neznámeho muža na priložených kamerových záberoch, ktorý by svojimi vedomosťami mohol napomôcť náležitému objasneniu tohto skutku. Akékoľvek informácie k totožnosti tejto osoby na priložených fotografiách, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, na čísle 0961 021 541 prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.