Hľadaný zlodej – prepad banky – Bratislava

Policajti pátrajú po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý 23.6.2016 krátko pred 15:30 hod vykonal lúpežné prepadnutie v pobočke banky so sídlom na Roľníckej ulici v Bratislave.

Ozbrojený páchateľ krátkou guľovou zbraňou žiadal od personálu banky vydanie finančnej hotovosti. Po zmocnení sa finančnej hotovosti v rôznych nominálnych hodnotách vo výške približne 3.000,- Eur páchateľ ušiel smerom po Roľníckej ulici na neznáme miesto. Počas prepadu sa v pobočke banky žiaden klient nenachádzal, lúpež sa zaobišla bez zranení.

K popisu páchateľa: Ide o muža vysokého približne 180 cm, zdanlivý vek 50 rokov, silnejšej postavy. Oči si prekrýval slnečnými okuliarmi. Na tvári mal šedivé strnisko a pod nosom tmavé fúzy. Oblečené mal šedé tričko s dlhým rukávom, čierne krátke teplákové nohavice s bielym lemom na spodnej časti, na ľavej strane nezistený znak, na hlave šiltovku čiernej farby s nezisteným nápisom, ruksak čierno- hnedej farby, ozbrojený mal byť krátkou guľovou zbraňou.

V tejto súvislosti vyzývame občanov na spoluprácu. Akékoľvek informácie k páchateľovi, k jeho súčasnému pohybu či pobytu, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.