O NÁS

S pátraním sme sa začali zaoberať v roku 2006, pátranie bolo súčasťou spravodajského web projektu. Od roku 2013 sme sa rozhodli investovať čas a úsilie do verejnoprospešnej činnosti, špecializujeme sa na pátranie, prevádzkujeme web stránku PATRANIE.SK a pri pátraní spolupracujeme s Policajným zborom SR.

Jedna z najhorších situácií v rodine nastane, ak sa stratí jej člen a je nezvestný.

Je dôležité dostať pátranie po nezvestnom rýchlo k čo najväčšiemu počtu ľudí a preto pomáhame zdieľaním na sociálnych sieťach.

Okrem zdieľania pátrania zabezpečujeme aj aktívnu online komunikáciu s každým, kto má informácie o nezvestnej, alebo hľadanej osobe. Tieto informácie okamžite preposielame kompetentným pracovníkov oddelení Pátrania na Okresných riaditeľstvách Policajného zboru SR.

Rýchly a adresný prenos informácií je veľmi dôležitý. Veľa informácií by sa k Polícii ani nedostalo, pretože často a z rôznych príčin ľudia nechcú komunikovať priamo s Políciou.

Preberáme rolu sprostredkovateľa a informátor zostáva anonymný. Kontaktujú nás aj hľadaní, pretože veľakrát ide o občanov, ktorí niečo zanedbali, alebo nevedeli o pátraní. Poradíme im ako riešiť ich situáciu, poskytneme kontaktné údaje, informácie ako postupovať a na koho sa obrátiť.

Stojí nás to veľa úsilia a hlavne času – web a online komunikácia vyžaduje fulltime nasadenie. Sme ale radi, že sme pomohli pri množstve úspešných pátraní.

Pomohli sme nielen rodinám nájsť svojich milovaných, ale pomáhame aj našej spoločnosti v prípadoch hľadaných osôb.

V roku 2017 sme dosiahli 874 000 návštevníkov, viac ako 3.5 milióna zobrazení článkov o pátrani a 14 000 fanúšikov na FB.

| Patranie.sk prevádzkuje: Globnet
| Za vynikajúci Free Webhosting ďakujeme Websupport.sk

Napíš nám správu na Messenger:
https://m.me/patranie.sk